Hvem er vi

Leif Grieffelde

Autoriseret psykolog, ledende psykolog og indehaver af PsykologCompagniet.

Leif er uddannet psykolog fra Københavns Universitet.

M: leif@psykologcompagniet.dk

Daniel Elvén

Autoriseret psykolog.

Daniel er uddannet psykolog fra Lunds Universitet i Sverige.

M: daniel@psykologcompagniet.dk

Signe Storch Jakobsen

Psykolog.

Signe er uddannet psykolog fra Københavns Universitet.

M: signe@psykologcompagniet.dk

Thit Vagn Jensen

Autoriseret psykolog og ledende psykolog i PsykologCompagniet.

Thit er uddannet psykolog fra Københavns Universitet.

M: thit@psykologcompagniet.dk

Stella Glode Dahl

Psykolog.

Stella er uddannet psykolog fra Københavns Universitet.

M: stella@psykologcompagniet.dk

Inge Mousten

Akademisk medarbejder.

Inge er uddannet cand. phil i dansk fra Københavns Universitet og Master i Professionel Kommunikation fra Roskilde Universitet.

M: inge@psykologcompagniet.dk

Jolande Gröflin Corneliussen

Autoriseret psykolog og senior konsulent.

Jolande er uddannet MA i Political Science fra Universiteit van Amsterdam og psykolog fra Vrije Universiteit Amsterdam i Holland.

M: jolande@psykologcompagniet.dk

Line Kiilstofte Pihlmann

Autoriseret psykolog.

Line er uddannet psykolog fra Københavns Universitet.

M: line@psykologcompagniet.dk